KRAKÓW

WYCIECZKINASZE PROPOZYCJE

Z MIŁĄ CHĘCIĄ ZABIERZEMY PAŃSTWA Z NAMI W PODRÓŻ. NA TERENIE KRAKOWA ZAPEWNIMY DODATKOWO MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z USŁUG PRZEWODNICKICH. W STAŁEJ OFERCIE PROPONUJEMY WYJAZDY:

 • NOWA HUTA 
 • KOPALNIA SOLI – WIELICZKA / BOCHNIA
 • ŚLADAMI JANA PAWŁA II
 • ZAKOPANE
 • ENERGYLANDIA
 • MIEJSCE PAMIĘCI MUZEUM AUSCHWITZ-BIRKENAU
 • MUZEUM FABRYKA SCHINDLERA / KL PLASZOW
 • OJCOWSKI PARK NARODOWY
 • GOKARTY
 • STRZELNICA
 • PARK LINOWY
 • SPŁYW DUNAJCEM

OCZYWIŚCIE SPEŁNIMY KAŻDE ŻYCZENIE I MOŻEMY SIĘ UDAĆ DO INNEGO, DOWOLNEGO MIEJSCA, JAKIE PAŃSTWO ZECHCĄ ODWIEDZIĆ. 

NOWA HUTA TRIP

Nowa Huta to obecnie dzielnica Krakowa. Początkowo miała powstać jako osobne miasto, całkowicie przeciwstawne do Krakowa. Aby poczuć klimat PRL, należy tutaj być. Plac Centralny, unikatowe założenie architektoniczne, bloki. Aby podziwiać cały Kraków, zabierzemy Państwa na Kopiec Wandy. A i słynących kiedyś z hodowli karpi – Cystersów, odwiedzimy w urokliwym kościele. I gdzieś przy ulicy, pośród bloków znajdziemy czołg. Także zawitamy do dworu Jana Matejki, gdzie niegdyś mistrz bywał i tworzył.

Czas trwania wycieczki: 3 h

Transport wraz z przewodnikiem:

od 1 do 4 osób – 350 zł

od 5 do 8 osób – 400 zł

TAXI-VAN-KRAKOW-HUTA-KOMBINAT
KOMBINAT - NOWA HUTA

KOPALNIA SOLI W WIELICZCE

W 2007 roku uznano ją za jeden z 7 cudów Polski. Trasa turystyczna powstała na przełomie XVIII i XIX wieku. Godna polecenia ze względu na swoje właściwości zdrowotne jest również tężnia, usytuowana nieopodal Kopalni.
Odległość z centrum Krakowa to 15 km. Czas trwania wycieczki ok. 4h.

Koszt przejazdu wraz z czekaniem:

od 1 do 4 osób – 180 zł

od 5 do 8 osób – 200 zł

Tutaj kup bilet: Bilety do Kopalni Soli

KOPALNIA SOLI / GÓRNIK

ZAKOPANE

Zakopane to górska stolica Polski, usytuowana 120 km od Krakowa. Wybierając się na wycieczkę do Zakopanego, istnieje możliwość zwiedzenia m. in.  Krupówek, Muzeum Tatrzańskiego im. Tytusa Chałubińskiego, najstarszej, okolicznej chałupy, Wielkiej Krokwi – skocznia narciarska oraz wyjazd kolejką linową na Kasprowy Wierch czy spacer nad Morskie Oko.

Czas trwania wycieczki: całodniowa

Koszt przejazdu wraz z czekaniem:

od 1 do 4 osób – 500 zł

od 5 do 8 osób – 600 zł

MORSKIE OKO

ENERGYLANDIA

Prawdziwa gratka dla fanów rozrywki i ekstremalnych emocji! Największy park rozrywki w Polsce, ulokowany w niedalekiej odległości od Krakowa, w Zatorze. Co roku przyciąga rzesze spragnionych zabawy. Space Gun, Mayan, Hyperion… Brzmi zbyt ekstremalnie? Wartym odwiedzenia jest też Jungle Adventure, Viking Ride. Na pewno nie będziecie Państwo rozczarowani! Bardzo chętnie zabierzemy Państwa na dzień szaleństwa w Energylandii.

Czas trwania wycieczki: całodniowa

Koszt przejazdu wraz z czekaniem:

od 1 do 4 osób –  500 zł

od 5 do 8 osób – 600 zł

energylandia taxi van krakow

ŚLADAMI JANA PAWŁA II

27 kwietnia 2014 roku Jan Paweł II został ogłoszony świętym. Pragniemy Państwu przybliżyć drogę do świętości Papieża – Polaka. Wycieczkę zaczynam od Sanktuarium Jana Pawła II ” Nie lękajcie się” powstałego z inicjatywy samego Ojca Świętego. Następnie udamy się do Wadowic – gdzie młody Karol Wojtyła urodził się i dorastał. Ostatnim punktem będzie Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie Papież wręczył Matce Boskiej ZŁOTĄ RÓŻĘ.

Czas trwania wycieczki: całodniowa

Koszt przejazdu wraz z czekaniem:

od 1 do 4 osób –  500 zł

od 5 do 8 osób – 600 zł

CENTRUM JPII KRAKOW TAXI VAN
CENTRUM JANA PAWŁA II

MIEJSCE PAMIĘCI I MUZEUM AUSCHWITZ-BIRKENAU

Obóz Auschwitz to jedna z największych nekropolii i jedna z najczęściej odwiedzanych tragicznych pamiątek po II wojnie światowej. Poniemiecka fabryka śmierci obejmuje obszar dwóch zachowanych części obozu.
Czas trwania wycieczki: 5 h

Koszt przejazdu wraz z czekaniem:

od 1 do 4 osób –   400 zł

od 5 do 8 osób – 500 zł

Tutaj kup bilet: Bilety do Muzeum  

birkenau auschwitz

MUZEUM FABRYKA OSKARA SCHINDLERA i KL PLASZOW

Muzeum to zostało otwarte dla zwiedzających w czerwcu 2010r. Usytuowane jest ono w budynkach należących podczas II wojny światowej do Fabryki Wyrobów Emaliowanych Oskara Schindlera. Wystawa “Kraków – czas okupacji 1939 – 1945” opisuje historie życia w Krakowie w tym trudnym okresie. Kolejnym punktem jest KL Plaszow. Początkowo obozu pracy potem przekształconego w obóz koncentracyjny. Na terenie jego znajduje się największy pomnik upamiętniający ofiary holocaustu.

Czas trwania wycieczki: 4 h

Koszt przejazdu wraz z czekaniem:

od 1 do 4 osób – 200 zł

od 5 do 8 osób – 240 zł

TAXI-VAN-KRAKOW-KL-PLASZOW
KL PLASZOW

KOPALNIA SOLI W BOCHNI

Zwiedzanie jej podziemia to niezwykła wyprawa w przeszłość. Dla odwiedzających dostępna jest jedyna na świecie podziemna ekspozycja multimedialna. Zwiedzanie kończy się w komorze Ważyn na głębokości 250 m, gdzie możemy zjechać na zjeżdżalni o długości 140m.  Dodatkowo możemy zamienić wagon górniczy na łódź… 

Czas trwania wycieczki: 5 h

Koszt przejazdu wraz z czekaniem:

od 1 do 4 osób – 300 zł

od 5 do 8 osób – 350 zł

OJCOWSKI PARK NARODOWY

To najmniejszy park narodowy na terenie Polski, ale małe jest piękne. Podczas wycieczki do Ojcowa, będzie można zwiedzić ruiny zamku,  jaskinie Ciemną, gdzie niegdyś zamieszkiwali neandertalczycy. Także odwiedzimy Zamek w Pieskowej Skale i Maczugę Herkulesa bądź Zamek w Korzkwi. A po wszystkim będzie możliwość zjedzenia najlepszego miejscowego pstrąga. 

Czas trwania wycieczki: całodniowa

Koszt przejazdu wraz z czekaniem:

od 1 do 4 osób – 350 zł

od 5 do 8 osób – 400 zł

PIESKOWA SKALA
ZAMEK - PIESKOWA SKAŁA

I WIELE, WIELE INNYCH... ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

*Cennik w trakcie aktualizacji. 

×
Skip to content